ONLINE DESIGN VIGULA

Ми завжди поруч з Вами 

Зараз стало дуже популярним робити все онлайн: замовляти, купувати, шукати, знайомитися тощо. Дизайн інтер'єру VIGULA DESIGN ONLINE онлайн практикується добре дуже довгий час, тому ми знаємо як якісно працювати в онлайн. Це дуже зручно і допоможе Вам розібратися як у своїх побажаннях, так і зрозуміти можливості свого простору та побачити дизайн вашої мрії, грамотно втіливши в життя ідеї та Ваші побажання щодо створення нового дизайну інтер'єру VIGULA DESIGN ONLINE.

Потрібно просто надіслати на пошту info@viguladesign.com або Telegram , Viber , WhatsApp +380509370632 , інформація , що потрібна дизайнеру VIGULA DESIGN ONLINE :

План приміщення з детальними розмірами

Фотографії з різних кутів огляду

Відео об'єкту

Свої побажання (функція приміщення, розміщення комунікацій, вказівка ​​фасадної сторони, вказівка ​​сонячної сторони)

Інформацію, яку на думку замовника, дизайнер обов'язково повинен знати.

Плюсів у такої послуги справді багато.

Є різні варіанти співпраці дизайнера та замовника:

Перший варіант у нас найбільш поширений:

1. Такий підхід заощаджує Ваш час та надає відмінний результат;

2. Після вивчення дизайнером інформації замовлення та інформації наданої замовником дизайнер VIGULA DESIGN ONLINE робить прорахунок вартості дизайн інтер'єру.

3. Замовник затверджує ціну, робить перерахунок грошей у повному обсязі на банківську картку або грошовий переказ.

4. Через 10 днів дизайнер створює концепцію дизайн інтер'єру та всі фотографії інтер'єру, відео дизайн інтер'єру об'єкту та робочі креслення нового інтер'єру надсилаються Вам на пошту, за бажанням на вайбер, і Ви можете розглянути всі варіанти, у зручний для Вас час. Це дозволить Вам вкласти стільки часу, скільки потрібно, а також оцінити продуманість рішень та новітній підхід дизайнера VIGULA DESIGN ONLINE ;

5. Після ознайомлення замовника з фото, відео та кресленнями, деталі проекту можна обговорювати, скориставшись послугами месінджерів Viber, Skype, Whatsapp, Telegram або по телефону. Не потрібно витрачати свій дорогоцінний час, щоб прийти в офіс і чекати зустрічей з дизайнером.

Дизайнер доводить свою роботу до найкращого результату за Вашими побажаннями та надсилає Вам вже готовий дизайн проект.

6. Після закінчення дизайну проектування є послуга авторського супроводу, підбір меблів, світильників, різноманітних матеріалів, техніки, декору. Авторський супровід узгоджується із замовниками.

Віддалена робота - один із найкращих варіантів співробітництва в сучасному світі;

#onlineinterior , #onlineinteriordesign , #onlinesnteriorhouse , #onlinedesignapartament 

Заповніть будь-ласка заявку 

Дизайн інтер'єру VIGULA DESIGN ONLINE онлайн практикується добре дуже довгий час, тому ми знаємо як якісно працювати в онлайн. Це дуже зручно і допоможе Вам розібратися як у своїх побажаннях, так і зрозуміти можливості свого простору та побачити дизайн вашої мрії, грамотно втіливши в життя ідеї та Ваші побажання щодо створення нового дизайну...

Зараз стало дуже популярним робити все онлайн: замовляти, купувати, шукати, знайомитися тощо. Дизайн інтер'єру VIGULA DESIGN ONLINE онлайн практикується добре дуже довгий час, тому ми знаємо як якісно працювати в онлайн. Це дуже зручно і допоможе Вам розібратися як у своїх побажаннях, так і зрозуміти можливості свого простору та побачити дизайн...

- Мінімальні терміни виконання проекту, лише 8-15 днів.
- Зв'язок замовника та дизайнера відбувається за коштами Skype, Viber, WhatsApp, e-mail.
- Пропадає необхідність особистої зустрічі, ми завжди online.
- За бажанням замовника ми завжди виїжджаємо на об'єкт
2. Економія коштів!
-Типова вартість проекту становить лише від 35 у.о.
У цю вартість входить...

Відгуки

Борис Руденко

Vigula - економте свій час і передайте справу проффесіоналу.
Vugula - вислухає всі забаганки свого клієнта, розбавить їх фарбою креативності та підкріпить останніми трендами сьогодення.
Vigula - будьте впевнені що сервіс перевищить ваші очікування.
Це швидко і якісно. Рекомендую...

Наталія Шетеля

Сергій Вігула надзвичайно креативний дизайнер) Неодноразово користувалась його послугами) Роботи виконані цікаво, якісно та вчасно. Всім рекомендую!

Марьяна Пилгович

Конечно, у меня было свое видение того, как все должно быть. Но я понимала, что если не поручить работу профессионалу, то ошибок не избежать. А их исправления, как известно, обходится очень дорого и занимает много времени. Именно поэтому я решила обратиться к дизайнеру Сергею Вигуле VIGULA DESIGN . Сотрудничеством я очень довольна.

Зв'яжіться з нами

Адреса Словянська Набережна 1а ,

м. Ужгород

Telegram , WhatsApp +38 050 937 06 32 

info@viguladesign.com

Замовити проект 

partners@viguladesign.com

По питаннях співпраці

Повернутись в інтернет-магазин