Проект будинку

Проект будинку VIGULADESIGN це необхідна розкіш, і невід'ємна частина будівництва, що дозволяє вам правильно розподілити витрати часу та коштів. 

Проект індивідуального житлового будинку
Проект комерційного приміщення
Проект закладів громадського харчування

Проект будинку , проект дома , house project

Проект будинку VIGULA DESIGN ВІГУЛИ СЕРГІЯ це необхідна розкіш, і невід'ємна частина будівництва, що дозволяє вам правильно розподілити витрати часу та коштів. А буде він типовий чи індивідуальний - це справа смаку і фінансових можливостей.

Авторський нагляд дизайнера ВІГУЛИ СЕРГІЯ допоможе Вам швидко зайти в свій якісний будинок VIGULA DESIGN

Уявіть собі будинок своєї мрії, який відображає вашу індивідуальність, підкреслює риси характеру і статус. Сучасні тенденції в проектування будинку здебільшого схиляються до немасового, а, скоріше, авторського проектування будинку,щоб будинок був витвором мистецтва ,а не стандартною коробкою. Проект будинку  VIGULA DESIGN це необхідна розкіш, і невід'ємна частина будівництва .

З великим задоволенням допоможу і підкажуть Вам розібратися в питаннях дизайну інтер'єру та проекту будинку і пропоную професійну консультацію онлайн і виїзд на об'єкт. Пишіть в Telegram  +380509370632  VIGULA DESIGN я буду радий спілкуванню з Вами.

Всі архітектурні проекти будинків від студії VIGULA DESIGN розроблені для Вас з урахуванням характеристик рельєфів місцевостей, особливостей клімату, а головне у поєднанні архітектурно-дизайнерським та творчим підходом до проектування проектів будинків. Раціональні планувальні та конструктивні рішення дозволяють поєднати такі показники як економічність, надійність та ефективність у будівництві та подальшій експлуатації Вашого майбутнього будинку.

Цілі дизайну інтер'єру та проекту будинку від студії VIGULA DESIGN можуть бути різні, наприклад:

  • ексклюзивний авторський дизайн проект будинку (проекти будинків) ;
  • дизайн проект
  • функціональне зонування приміщень в поєднанні з дизайнерським рішенням та архітектурою;
  • дизайн та проект будину "під ключ" - повне ведення проекту, включаючи відстеження всіх робіт, закупівлю і доставку оздоблювальних матеріалів і меблів;

Ціни на проект будинку

АРХІТЕКТУРА

"Базовий проект"  15 $ м2

Архітектурне рішення

"Престиж проект" 25 $ м2 

Архітектурне рішення

Дизайн фасаду

Базове конструктивне рішення

Пояснювальна записка

Ескізні наміри забудови для документів


 

" Преміум проект " 55 $ м2  

Архітектурне рішення

Дизайн фасаду

Конструктивне рішення всіх елементів архітектури

Креслення комунікацій

Пояснювальна записка

Авторський Супровід (узгоджується) 

Допомога в оформлені документів

Повідомлення про початок будівельних робіт

Ескізні наміри забудови

Який проект бажаєте Ви?

Макет будинку та дизайн інтер'єру приміщень такий, щоб він задовольняв усім Вашим вимогам до функціональності приміщень, уникнути стандартних форм і надати індивідуальності Вашому будинку та дизайну інтер'єру, зробити все відповідно до свого смаку. Продуманий і спроектований індивідуальний проект будинку і дизайн інтер'єру приміщень, найчастіше, це єдиний шанс уникнути стандартних рішень, досягти максимального комфорту.

Проекти будинку і котеджу, дизайн інтер'єру від VIGULA DESIGN Вігула Сергія . Всі проекти будинків від Вігула Сергія  розроблені для Вас з урахуванням характеристик рельєфів місцевості, особливостей клімату, а головне в поєднанні архітектурно- дизайнерським і творчим підходом до проектування проектів будинків. Раціональні планувальні та конструктивні рішення.