Портфоліо 

НЕМАЄ НІЧОГО НЕМОЖЛИВОГО VIGULA DESIGN 

VIGULA DESIGN

interior design, architecture, house design, commercial design, golly design, restaurant design, object design, industrial design, furniture design, design of plumbing, lighting design, graphic design

дизайн інтер'єру, архітектура, проект будинку, комерційний дизайн, дизайн голелю, дизайн ресторану , предметний дизайн, індустріальний дизайн, дизайн меблів, дизайн сантехніки, дизайн освітлення, графічний дизайн

Мрійлива спальня

Оформлення спальної кімнати в стилі VIGULA DESSIGN має на увазі відсутність зайвих деталей, тобто в кімнаті є тільки те, без чого не можна обійтися. Меблі зазвичай мають прості форми і часто бувають багатофункціональними, що дозволяє заощадити простір.
 

Увага до кожної деталі

Немає межі досконалості! Саме до досконалості, що сполучає в собі комфорт, затишок, ергономіку і  красу ,студія VIGULA DESIGN буде прагнути створюючи дизайн інтер'єру Вашої квартири, будинку або приміщень комерційного призначення.

 

Вітальня для сім'ї

Вітальня кімната призначена для відпочинку всієї сім'ї і також  для прийому гостей. Це означає що вона повинна бути комфортною, затишною і в тойже час зі смаком створеною та сучасною. 
 

Сучасна кухня

Кухня - це одне з найскладніших приміщень в дизайні житлових інтер'єрів. Сучасні кухні, дизайн яких все більше схожий на виставковий стенд новітніх технологій, мають розроблятися дизайнерами VIGULA DESIGN , які слідкують за технологічним прогресом у цій галузі.
 

Офісний інтер'єр

  Інтер'єр офісу  і його екстер'єр від студіі VIGULA DESIGN , буде сприяти формуванню правильного образу компанії в уяві її партнерів і клієнтів, підтверджувати необхідний статус і престиж. 

 

Мінімалістичний дизайн

Основний акцент сдудія дизайну VIGULA DESIGN робить на матеріал, фактуру і форму предметів інтер'єру. Матеріали, застосовувані при створенні таких інтер'єрів - це сталь, скло, різні пластики, кераміка, штучний і натуральний камінь, поліроване та фактурне дерево.
 

Онлайн бронування

Забронюйте час для вас. Ми підтвердимо ваше резервування поштою.

Подобається наша робота?

Напишіть нам або заповніть на нашому сайті заявку  

+38 050-937-06-32 Viber , WhatsApp , Telegram    я буду радий спілкуванню з Вами.    Напишіть нам прямо зараз 

Для отримання інформації заповніть заявку 

Повернутись в інтернет-магазин