Дизайн інтер'єру  VIGULA DESIGN ONLINE

06.07.2022

    Дизайн інтер'єру VIGULA DESIGN ONLINE онлайн практикується добре дуже довгий час, тому ми знаємо як якісно працювати в онлайн. Це дуже зручно і допоможе Вам розібратися як у своїх побажаннях, так і зрозуміти можливості свого простору та побачити дизайн вашої мрії, грамотно втіливши в життя ідеї та Ваші побажання щодо створення нового дизайну інтер'єру VIGULA DESIGN ONLINE.

Потрібно просто відправити на пошту info@viguladesign.com або Viber, WhatsApp +380509370632, дані, які потрібні дизайнеру VIGULA DESIGN ONLINE:

План приміщення з детальними розмірами

Фотографії з різних кутів огляду

Відео об'єкту

Свої побажання (функція приміщення, розміщення комунікацій, вказівка ​​фасадної сторони, вказівка ​​сонячної сторони)

Інформацію, яку на думку замовника, дизайнер обов'язково повинен знати.

Плюсів у такої послуги справді багато.

Віддалена робота - один із найкращих варіантів співробітництва в сучасному світі;

Другий варіант :

  • Після вивчення дизайнером форми замовлення та інформації наданої замовником дизайнер робить прорахунок вартості дизайн інтер'єру.
  • Замовник затверджує ціну, робить перерахунок грошей в обсязі 50% від повної вартості об'єкта на банківську картку або грошовий переказ.
  • Дизайнер протягом 10 днів створює концепцію дизайн інтер'єру з 3д графікою та презентує деталі проекту в онлайні через програми Viber, Skype, Whatsapp, Telegram. Після презентації та обговорення дизайнер фіксує за пунктами зміни необхідні удосконалити в дизайн інтер'єрі.

Дизайнер удосконалює дизайн інтер'єру протягом 7 днів і презентує вдосконалений дизайн проект VIGULA DESIGN ONLINE в онлайні через програми Viber, Skype, Whatsapp, Telegram. ЗАМОВНИК СТВЕРДЖУЄ і робить перерахунок грошей у повному обсязі на банківську картку або грошовий переказ.

  • Дизайнер пересилає в цифровому вигляді на пошту за бажанням на вайбер. (Можливий варіант роздрукованого проекту А3 формату та інформація на фірмовій флешці, де записаний весь процес проектування) відправленою поштою за адресою замовника.
  • Після закінчення дизайн проектування є послуга авторського супроводу, підбір меблів, світильників, різноманітних матеріалів, техніки, декору. Авторський супровід узгоджується із замовниками.

Дізнатись ціну дизайн проекту для свого об'єкту

Дизайн інтер'єру VIGULA DESIGN ONLINE онлайн практикується добре дуже довгий час, тому ми знаємо, як якісно працювати в онлайн. Дякуємо за довіру