ПРО ПЕРШИЙ ЕТАП

VIGULA PRODESIGN

 ПРО ПЕРШИЙ ЕТАП

З свого досвіду спілкування з дизайнерами в Україні відчувається примарлевість розуміння професії дизайнер. По життю мене постійно  запитують, як стати по справжньому хорошим дизайнером інтер'єрів, які знання для цього потрібні, куди піти навчатись, щоб дарма не витрачати час, а отримати знання. Щоб допомогти максимальній кількості бажаючим осягнути профецію дизайнер інтер'єру, я створив цей онлайн курс. Курс без "бла-бла" сформований з реальної успішної дизайнерської та архітектурної практичної діяльності .

ЩО ВХОДИТЬ


        21 день 

          експертного відео контенту від практикуючого

          успішного дизайнера інтер'єру Сергія Вігули


    Можливість отримати відповіді на свої запитання

    У Вас є можливість написати питання по темі, 

                 яку Ви вивчаєте та в порядку черги, отримати відповідь

Залежно від пакету послуг

 "Престиж" 8 тем, 

"Елеганц" 12 тем, 

"VIGULA PRO" 16 тем 

(пакет курсу "VIGULA PRO" веде та відповідає на запитання засновник курсів Сергій Вігула)

          теми підібрані з реального досвіду створення інтер'єру та охоплюють всі аспекти проектування дизайн інтер'єру

Графік занять :

1-й День 12:00 ПЕРШИЙ Прямий ефір (45 хв.)

2-й День присилаємо Вам комбінацію з двох……пʼяти відеороликів в залежності від обраного пакету послуг

ТЕМА: Особливості професії дизайнер інтер'єру відео урок тривалістю 3 хвилини одне відео (тривалість 15 хв в день) Інформація у відео оптимізована та спрощена для швидкого та легкого засвоєння.

3-й День присилаємо Вам комбінацію професійних відеороликів

ТЕМА: Особливості професії дизайнер інтер'єру (завершення) відео урок тривалістю 3 хвилини одне із відео буде домашнє завдання (тривалість 15 хв в день) Інформація у відео оптимізована та спрощена для швидкого та легкого засвоєння.

4-й День 12:00 ДРУГИЙ Прямий ефір (45 хв)

5-й День присилаємо Вам комбінацію авторських відеороликів

ТЕМА: інструменти дизайнера тривалістю 3 хвилини одне із відео буде домашнє завдання (тривалість 15 хв в день) Інформація у відео оптимізована та спрощена для швидкого та легкого засвоєння.

6-й День присилаємо Вам комбінацію унікальних відеороликів

ТЕМА: інструменти дизайнера (завершення) тривалістю 3 хвилини одне із відео буде домашнє завдання (тривалість 15 хв в день) Інформація у відео оптимізована та спрощена для швидкого та легкого засвоєння.

7-й День присилаємо Вам комбінацію стратегічно важливих відеороликів

ТЕМА: Механізм технології роботи дизайнера тривалістю 3 хвилини одне із відео буде домашнє завдання (тривалість 15 хв в день) Інформація у відео оптимізована та спрощена для швидкого та легкого засвоєння.

8-й День присилаємо Вам комбінацію відеороликів створених для конкретного розуміння дизайну

ТЕМА: Механізм технології роботи дизайнера (завершення) тривалістю 3 хвилини одне із відео буде домашнє завдання (тривалість 15 хв в день) Інформація у відео оптимізована та спрощена для швидкого та легкого засвоєння.

9-й День присилаємо Вам комбінацію надважливих відеороликів

ТЕМА: Робота із замовником тривалістю 3 хвилини одне із відео буде домашнє завдання (тривалість 15 хв в день) Інформація у відео оптимізована та спрощена для швидкого та легкого засвоєння.

10-й День присилаємо Вам комбінацію необхідних відеороликів

ТЕМА: Робота із замовником (завершення) тривалістю 3 хвилини одне із відео буде домашнє завдання (тривалість 15 хв в день) Інформація у відео оптимізована та спрощена для швидкого та легкого засвоєння.

11-й День в 12:00 ТРЕТІЙ Прямий ефір (45 хв)

12-й День присилаємо Вам комбінацію фундаментально важливих відеороликів

ТЕМА: Композиція тривалістю 3 хвилини одне із відео буде домашнє завдання (тривалість 15 хв в день) Інформація у відео оптимізована та спрощена для швидкого та легкого засвоєння.

13-й День присилаємо Вам комбінацію відеороликів

ТЕМА: Композиція (завершення) тривалістю 3 хвилини одне із відео буде домашнє завдання (тривалість 15 хв в день) Інформація у відео оптимізована та спрощена для швидкого та легкого засвоєння.

14-й День присилаємо Вам комбінацію відеороликів

ТЕМА: Колір тривалістю 3 хвилини одне із відео буде домашнє завдання (тривалість 15 хв в день) Інформація у відео оптимізована та спрощена для швидкого та легкого засвоєння.

15-й День присилаємо Вам комбінацію відеороликів

ТЕМА: Колір (завершення) тривалістю 3 хвилини одне із відео буде домашнє завдання (тривалість 15 хв в день) Інформація у відео оптимізована та спрощена для швидкого та легкого засвоєння.

16-й День в 12:00 ЧЕТВЕРТИЙ Прямий ефір (45 хв)

17-й День присилаємо Вам комбінацію пʼять відеороликів

ТЕМА: Освітлення тривалістю 3 хвилини одне із відео буде домашнє завдання (тривалість 15 хв в день) Інформація у відео оптимізована та спрощена для швидкого та легкого засвоєння.

18-й День присилаємо Вам комбінацію пʼять відеороликів

ТЕМА: Освітлення (завершення) тривалістю 3 хвилини одне із відео буде домашнє завдання (тривалість 15 хв в день) Інформація у відео оптимізована та спрощена для швидкого та легкого засвоєння.

19-й День присилаємо Вам комбінацію пʼять відеороликів

ТЕМА: Норми ДБН тривалістю 3 хвилини одне із відео буде домашнє завдання (тривалість 15 хв в день) Інформація у відео оптимізована та спрощена для швидкого та легкого засвоєння.

20-й День присилаємо Вам комбінацію пʼять відеороликів

ТЕМА: Норми ДБН (завершення) тривалістю 3 хвилини одне із відео буде домашнє завдання (тривалість 15 хв в день) Інформація у відео оптимізована та спрощена для швидкого та легкого засвоєння.

21-й День в 12:00 П'ЯТИЙ Прямий ефір (45 хв) ПОЯСНЕННЯ, як поглиблювати знання та вдосконалювати навички 

ПРОГРАМА

1. Особливості професії

2. Інструменти дизайнера

3. Механізм технології роботи дизайнера

4. Робота із замовником

5. Композиція

6. Колір

7. Освітлення

8. Норми

9. Інженерні мережі

10. Ергономіка та об'ємне планування

11. Креатив та генерація ідей

12. Ескізи, колажі, скетчі

13. Візуалізація

14. Робоча документація

15. Презентація проєкту

16. Робота з правками

Замовте наші курси дизайн інтер'єру

Будь ласка, заповніть деталі форми і ми зв'яжемся з Вами якнайшвидше.

Питатання і відповідь


Коли розпочинаються курси?

Після оплати курсу, протягом 24 годин Вам буде наданий доступ до курсу "VIGULA PRODESIGN" . 

Дякуємо , що Ви обрали наші курси дизайн інтер'єру "VIGULA PRODESIGN" .


Яка тривалість курсу ?

Є три етапи курсів.

Перший етап "ПРОЕКТУВАННЯ ІНТЕР'ЄРІВ" триває 21 днів

Другий етап "РЕАЛІЗАЦІЯ ПРОЕКТІВ" триває 21 днів

Третій етап "КАР'ЄРА ДИЗАЙНЕРА" триває 21 днів

Після проходження трьох етапів я рекомендую варіанти вдосконалення знань та напрямок розвитку


Чи передбачено курсом домашнє завдання ?

Обов'язкового домашнього завдання не передбачено . Але в кожному занятті буде рекомендовано домашнє завдання для фіксування знаннь.


Чи буде зворотній зв'язок ?

Так, звісно . У Вас є можливість написати питання по темі, яку Ви вивчаєте та в порядку черги, отримати відповідь. В пакеті курсів дизайн інтер'єру "VIGULA PRO" відповідає на запитання засновник курсів Сергій Вігула.


Чи буде вивчення програмного забезпечення для 3D та 2D проектування ?

Навчання програм непередбачено. В курсі вказано один із способів взаємодіяти з програмним забезпеченням в 3D та 2D . Кожний дизайнер обирає індивідуально свій механізм взаємодії з програмами для дизайну та архітектури.  Ми вкажемо свій механізм. Які програми обирати Вам, Ви обираєте самі під свій характер. Головна місія курсу дати Вам бачення дизайну . По вивченню програм, які оберете саме Ви, є окремі курси.  


Чи підійде мені курс , якщо я не дизайнер , а хочу спробувати ?

Так , звісно . Ви отримаєте незамінні знання та напрямок розуміння дизайну. Будете мати поетапність шляху поглиблення знань та розуміти чим живе сфера дизайну в Україні. Отримаєте інформацію, якими інструментами працює дизайнер . А головне, дізнаєтесь реальну інформацію від дипломованого практикуючого дизайнера Сергія Вігули . 

 


Чи отримаю я сертифікат про проходження курсу  ?

Так . Після проходження та вивчення на високому рівні курсів , Ви отримаєте лист на електрону пошту з іменним сертифікатом в електронному вигляді.


Чи можна бути впевненим, що я вивчу курси і осягну професію дизайнера інтер'єру ?

Поставивши перед собою чітку ціль та приклавши колосальні зусилля, Ви поступово будете відкривати для себе грандіозний та захоплюючий світ дизайну. Після проходження курсів "VIGULA PRODESIGN", Ви по іншому будете бачити світ. При постійному зануренні в практику проектування та реалізації дизайн інтер'єру, Ви будете вдосконалювати своє відчуття дизайну . 


Який графік занять?

Графік занять :

1-й День 12:00 ПЕРШИЙ Прямий ефір (45 хв.)

2-й День присилаємо Вам комбінацію пʼять відеороликів

ТЕМА: Особливості професії дизайнер інтер'єру відео урок тривалістю 3 хвилини одне відео (тривалість 15 хв в день) Інформація у відео оптимізована та спрощена для швидкого та легкого засвоєння.

3-й День присилаємо Вам комбінацію пʼять відеороликів

ТЕМА: Особливості професії дизайнер інтер'єру (завершення) відео урок тривалістю 3 хвилини одне із відео буде домашнє завдання (тривалість 15 хв в день) Інформація у відео оптимізована та спрощена для швидкого та легкого засвоєння.

4-й День 12:00 ДРУГИЙ Прямий ефір (45 хв)

5-й День присилаємо Вам комбінацію пʼять відеороликів

ТЕМА: інструменти дизайнера тривалістю 3 хвилини одне із відео буде домашнє завдання (тривалість 15 хв в день) Інформація у відео оптимізована та спрощена для швидкого та легкого засвоєння.

6-й День присилаємо Вам комбінацію пʼять відеороликів

ТЕМА: інструменти дизайнера (завершення) тривалістю 3 хвилини одне із відео буде домашнє завдання (тривалість 15 хв в день) Інформація у відео оптимізована та спрощена для швидкого та легкого засвоєння.

7-й День присилаємо Вам комбінацію пʼять відеороликів

ТЕМА: Механізм технології роботи дизайнера тривалістю 3 хвилини одне із відео буде домашнє завдання (тривалість 15 хв в день) Інформація у відео оптимізована та спрощена для швидкого та легкого засвоєння.

8-й День присилаємо Вам комбінацію пʼять відеороликів

ТЕМА: Механізм технології роботи дизайнера (завершення) тривалістю 3 хвилини одне із відео буде домашнє завдання (тривалість 15 хв в день) Інформація у відео оптимізована та спрощена для швидкого та легкого засвоєння.

9-й День присилаємо Вам комбінацію пʼять відеороликів

ТЕМА: Робота із замовником тривалістю 3 хвилини одне із відео буде домашнє завдання (тривалість 15 хв в день) Інформація у відео оптимізована та спрощена для швидкого та легкого засвоєння.

10-й День присилаємо Вам комбінацію пʼять відеороликів

ТЕМА: Робота із замовником (завершення) тривалістю 3 хвилини одне із відео буде домашнє завдання (тривалість 15 хв в день) Інформація у відео оптимізована та спрощена для швидкого та легкого засвоєння.

11-й День в 12:00 ТРЕТІЙ Прямий ефір (45 хв)

12-й День присилаємо Вам комбінацію пʼять відеороликів

ТЕМА: Композиція тривалістю 3 хвилини одне із відео буде домашнє завдання (тривалість 15 хв в день) Інформація у відео оптимізована та спрощена для швидкого та легкого засвоєння.

13-й День присилаємо Вам комбінацію пʼять відеороликів

ТЕМА: Композиція (завершення) тривалістю 3 хвилини одне із відео буде домашнє завдання (тривалість 15 хв в день) Інформація у відео оптимізована та спрощена для швидкого та легкого засвоєння.

14-й День присилаємо Вам комбінацію пʼять відеороликів

ТЕМА: Колір тривалістю 3 хвилини одне із відео буде домашнє завдання (тривалість 15 хв в день) Інформація у відео оптимізована та спрощена для швидкого та легкого засвоєння.

15-й День присилаємо Вам комбінацію пʼять відеороликів

ТЕМА: Колір (завершення) тривалістю 3 хвилини одне із відео буде домашнє завдання (тривалість 15 хв в день) Інформація у відео оптимізована та спрощена для швидкого та легкого засвоєння.

16-й День в 12:00 ЧЕТВЕРТИЙ Прямий ефір (45 хв)

17-й День присилаємо Вам комбінацію пʼять відеороликів

ТЕМА: Освітлення тривалістю 3 хвилини одне із відео буде домашнє завдання (тривалість 15 хв в день) Інформація у відео оптимізована та спрощена для швидкого та легкого засвоєння.

18-й День присилаємо Вам комбінацію пʼять відеороликів

ТЕМА: Освітлення (завершення) тривалістю 3 хвилини одне із відео буде домашнє завдання (тривалість 15 хв в день) Інформація у відео оптимізована та спрощена для швидкого та легкого засвоєння.

19-й День присилаємо Вам комбінацію пʼять відеороликів

ТЕМА: Норми ДБН тривалістю 3 хвилини одне із відео буде домашнє завдання (тривалість 15 хв в день) Інформація у відео оптимізована та спрощена для швидкого та легкого засвоєння.

20-й День присилаємо Вам комбінацію пʼять відеороликів

ТЕМА: Норми ДБН (завершення) тривалістю 3 хвилини одне із відео буде домашнє завдання (тривалість 15 хв в день) Інформація у відео оптимізована та спрощена для швидкого та легкого засвоєння.

21-й День в 12:00 П'ЯТИЙ Прямий ефір (45 хв) ПОЯСНЕННЯ, як поглиблювати знання та вдосконалювати навички

УВАГА!!! ГРАФІК ЗАНЯТЬ МОЖЕ ВІДРІЗНЯТИСЬ


Чи є варіант персональних offline занять?

Є варіант offline персонального заняття  вартість 100$ 45 хв. Графік відвідувань узгоджується з кожним індивідуально. Перший етап Курс триває 21 заняття. Заняття відбуваються в різних локація - в моєму офісі, на обʼєктах, які я проектую та комплектую, магазинах товарів, в кафе.


Чи є варіант персональних online занять?

Є варіант персонального навчання online 100$ 45 хв. Графік online зустрічей узгоджується з кожним індивідуально. Перший етап Курс триває 21 заняття. Заняття відбуваються в різних локація - в моєму офісі, на обʼєктах, які я проектую та комплектую, магазинах товарів, в кафе. Заняття відбуваються в зручному месенджері також можуть відбуватись в instagram .

Замовте наші послуги

Будь ласка, заповніть деталі форми і ми зв'яжемося з вами якнайшвидше.