Проект будинку 6 Bali 6500 у.о.

Купити проект ❤️

Проект будинку VIGULA DESIGN ВІГУЛИ СЕРГІЯ це необхідна розкіш, і невід'ємна частина будівництва, що дозволяє вам правильно розподілити витрати часу та коштів. А буде він типовий чи індивідуальний - це справа смаку і фінансових можливостей. VIGULA Architects- цe наш відділ архітектури 

260 000 грн.

VIGULA Architects #vigula_architects

Оплата

Після отримання вашого замовлення, ми висилаємо Вам рахунок на оплату проекту. Підготовка до відправки готового проекту будинку проводиться після підтвердження факту платежу (як і початок робіт по внесенню змін до проекту і його адаптацію).

Передплата 100%. У разі внесення змін до проекту сума замовлення буде вимагати уточнення. Підсумкову вартість проекту повідомить менеджер після розгляду вашої заявки.

Oплату можна здійснити, як в гривнях та і в валюті :

  • готівкою у нас в офісі: Ужгород, Слов'янська Набережна 1;
  • банківським переказом (реквізити та рахунок для оплати ми надішлемо вам на електронну пошту).

Підписання договору здійснюється у нас в офісі або поштою. Попередній примірник договору ми завжди можемо вислати вам на електронну адресу.

Доставка проектної документації

Ви отримуєте в друкованому вигляді 2 примірники проектної документації на руки чи поштовою доставкою у відділення. Можлива кур'єрська доставка до дверей. Доставка здійснюється по Україні безкоштовно. Отримання комплекту документів здійснюється тільки після повної оплати вартості замовлення.

Терміни реалізації замовлення

Від 5 до 30 робочих днів з моменту підписання договору. Термін доставки типового проекту без змін - 5 робочих дні. Термін підготовки проектної документації залежать від складності замовлення і обговорюються безпосередньо з замовником. Внесення індивідуальних змін в проекті може збільшити час виконання робіт.

ЧОМУ САМЕ ПРОЕКТИ VIGULA Architects?

300 УНІКАЛЬНИХ ПРОЕКТНИХ РІШЕНЬ

Широкий діапазон проектів дозволить підібрати рішення будь-якій людині, незалежно від віку та стилю життя.

ВІДПОВІДНІСТЬ БУДІВЕЛЬНИМ НОРМАМ

Документація деталізована, проекти адаптовані до вимог Державних будівельних норм України: ДБН, ДСТУ, ГОСТ.

ПРОФЕСІЙНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ НА ВСІХ СТАДІЯХ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЕКТУ

Починаючи з вибору проекту будинку до уведення його в експлуатацію - наші співробітники готові у будь-який момент проконсультувати Вас на усіх етапах будівнивництва.

ВНОСИМО КОНСТРУКТИВНІ, ІНЖЕНЕРНІ ТА АРХІТЕКТУРНІ ЗМІНИ У ПРОЕКТ

У відносинах з клієнтами ми користуємося принципами гнучкості, індивідуальності і креативності. Менеджер проекту прийме до уваги Ваші бажання та пропозиції, а спеціалісти проектного відділу адаптують проект від особливості Вашої ділянки і стилю життя. Здійснюємо індивідуальне проектування.

Що можна отримати, звернувшись до VIGULA Architects?

  • 2 екземпляри проектної документації
  • зрозумілі креслення, кожен проект містить повну специфікацію матеріалів
  • зеркальне відображення будь-якого типового проектубезкоштовно
  • адаптація типового фундаменту під геологічні особливості Вашої ділянки
  • можливі варіанти вибору стінових будівельних матеріалів: керамоблоки, газобетон
  • при необхідності проводиться посадка будинку на земельну ділянку
  • типова проектна документація надається у 2 варіантах комплектації: 2 розділи (архітектурний та будівельний) або 5 розділів (архітектурний, конструктивний, система водопостачання та каналізації, опалення та вентиляції, електропостачання)
  • видаємо типовий проект без змін - до 5х робочих днів.