Дизайн інтер'єру кафе 2950 у.о.

❤️

Дизайн кафе

109 150 грн.

Кафе в яке хочеться повертатись знову і знову ❤️

Дизайн інтер'єру комерційного приміщення : ресторан, кафе, магазин, офіс

Проект ресторану повинен цілком і повністю відповідати всім законам ергономіки. Тобто, дизайн інтер'єру ресторану не повинен створювати зайвих незручностей для персоналу закладу і відвідувачів. У проекті ресторану необхідно грамотно розподілити всю вільну площу приміщення. Також необхідно передбачити те, як різні зони закладу будуть взаємопов'язані. Тільки тоді ресторан буде затишним.

Саме проектування кафе та ресторанів умовно можна розділити на дві основні частини: проектування технічної зони і розробка інтер'єру залу (або залів) для відвідувачів. Інтер'єр гостьової зони повинен найсприятливішим чином діяти на відвідувача закладу. Дизайн інтер'єру ресторану повинен створювати для відвідувача саму комфортну атмосферу, що розташовує до приємного проведення часу. Якщо говорити про технічні приміщення (технічна частина проекту ресторану) Тут важлива функціональність і ергономічність, щоб у персоналу не виникало ніяких додаткових складнощів в роботі. #дизайнресторану , #дизайнкафе , #дизайнмагазину, #restaurantinteriordesign , #storeinteriordesign

Поетапність

1. Ви скидуєте нам план в розмірах свого приміщення (фото , відео) на

info@viguladesign.com або Telegram, WhatsApp, Viber

2. Ми надаємо Вам рахунок банківської карти для перерахунку коштів оплата в повному обсязі

3. Напротязі від 7 до 15 днів проектуємо Ваш об'єкт. Ви online в Telegram, WhatsApp за бажанням коригуєте дизайн. Після третього дня коригування припиняється.

4. Результат. План, візуалізації, 3D тур, матеріали (даний пакет послуг "ПРЕСТИЖ" в парайс-листі є пакети послуг "ПРЕМІАЛЬНИЙ", "ЕКСКЛЮЗИВНИЙ", "МІЙ" https://www.viguladesign.com/prajs-list/ ) . Ваш проект відправляємо Вам на Email можемо продублювати на Telegram. За потребою можемо плани відіслати Вам в друкованому вигляді на Пошту за тарифами служби доставки.

5. У вартість входить 10 днів online супровід Вашого об'єкту

6. Для постійних замовників діє программа лояльності

Супровід 24/6

Швидкі відповіді onlline на питання підбору матеріалів та ремонту

Бонусні візуалізації та 3D тури

Дякуємо , що обрали VIGULA DESIGN

www.instagram.com/vigula_design/

www.facebook.com/design.vigula/

Наша ціль - задоволений замовник