Дизайн Готельно-ресторанного комплексу 65000 y.o.

Як створити модний готель?❤️

Дизайн та архітектура готелю відображає обличчя та його філософію, показує, що хоче дати та сказати готель споживачу. Ми студія дизайн інтер'єру та архітектурі «VIGULA DESIGN» застосовуємо продуманий стратегічний підхід для створення Готельно-ресторанних мереж «коли якість перевищує ціну» .

2 600 000 грн.

Дизайн та архітектура готелю відображає обличчя та його філософію, показує, що хоче дати та сказати готель споживачу. Дизайном готелю, дизайном номерів, дизайном ресепшину, дизайном планування готельних номерів керівництво Готельно-ресторанного комплексу підсвідомо розмовляє з своїми споживачами. Мова готелю формується також через стиль інтер'єру, через кольори використані в інтер'єрі, наприклад зелений колір викликає в людей урівноваження і спокій, червоний колір активність та гострі відчуття, оранжевий викликає апетит, а синій виклилає відчуття прохолоди, як в інтер'єрах із спекотнім кліматом. Ціль дизайнера-архітектора та власника Готельно-ресторанного комплексу- спільна, а саме створити унікальне, незабутнє, комфортне, а одним словом МОДНЕ місце, куди хочеться повертатись знову і знову. Для залучення бажаної аудиторії споживачів необхідно створити відповідні умови простору та трішки більше. Ми студія дизайн інтер'єру та архітектурі «VIGULA DESIGN» застосовуємо продуманий стратегічний підхід до створення Готельно-ресторанних мереж «коли якість перевищує ціну» . Об'єднуючись із знаннями власника Готельно-ресторанного комплексу своєї аудиторії, ми спільно доводимо до ідеалу механізм, який осягає всі аспекти готельно-ресторанного бізнесу. Будемо раді об'єднати наші знання дизайну, архітектури, механізму готелю з Вашими і довести до НОВОГО КРОКУ ВАШОГО Готельно-ресторанного комплексу.

#дизайнготелю, #проектготелю, #дизайнапартаментів, #дизайнготельногономеру #ресепшн #фасадготелю, #ресторан, #готельнорестораннийкомплекс, #hoteldesign, #hotelarchitecture, #restaurant, #hostel, #hotel, #hotelroom, #apartments, #apartments, #hotelapartments, #interiordesign, #architecture 

Наша ціль - задоволений покупець