Навіщо потрібен дизайнер інтер'єру?КОРИСТЬ ДИЗАЙНЕРА 

26.12.2016

Дизайнер корисний для суспільства в цілому та для кожного окремо :

 1. Дизайнер формує для Вас правильний житловий простір 

2. Створює найзручніше  зонування та планування Вашого простору

3.Правильне розміщення комунікацій - електрики,водопостачання,каналізації,вентиляції та кондиціонування

4.Правильне розташування меблів та обладнання

5.Правильне формування освітлення

6.Використання всієї площі приміщення

Дизайнер допомагає Вам бути ще біль успішнішими створюючи дизайн комерційного простору так ,щоб вашу продукцію купували та користувальсь Вашими послугами.

Дизайнер створює для Вас дизайн реклами , щоб Ви стрімко розвивали свій бізнес.

Дизайнер - це в першу чергу професіонал. В дизайнера є професійна освіта, знання, досвід. Цій професії, як і будь-якій інший, потрібно вчитись багато років, та і після закінчення навчання дизайнер постійно доповнює та оновлює свої знання моди в дизайні , архітектурі та технологій, розвивається професійно.

По-друге, кожний дизайнер у якійсь мірі психолог. Він допоможе Вам розкрити свій характер і виразити його в інтер'єрі, а іноді і скорегувати якісь риси - наприклад за допомогою кольорів та текстур в інтер'єрі "заспокоїти" або ж за допомогою текстилю і декору створити відчуття затишку і безпеки. Дизайнер вивчає спосіб життя замовника і на основі цієї інформації розробляє індивідуальний образ приміщення, що дозволяє зробити життя зручним і комфортним.

Крім того, дизайнер - це художник, в якого на багато звичних речей може бути нестандартний погляд. Дуже часто люди, дивлячись на роботу дизайнера, говорять "Мені б і в голову таке не прийшло" або "Я навіть не уявляв собі, що таке можна зробити". От це і є показник дизайнерського типу мислення, орієнтованого на реалізацію певних завдань.