Стаття з порадами форматування інтер'єру

25.12.2016

Безумовно, ніхто не може сказати Вам, як ви хочете формувати свій життєвий простір. Але  якщо потрібна досвідчена порада, як Ваші плани і мрії реалізувати найкращім чином, як Ваш будинок зробити гармонічним, зручним і затишним - дизайнер архітектор принесе Вам велику користь . Він володіє фаховими  знаннями (ергономіка, поняття композиції, психологія кольорів, теорія освітлення), розбирається в стилях інтер'єру, знає ринок оздоблювальних матеріалів, розбирається в технічних деталях. Дизайнер створить концепцію майбутнього інтер'єру, по яких Ви зрозумієте, чи буде Вам комфортно і затишно у Вашому новому будинку. Архітектор, який працює в команді з дизайнером розробить проектно-будівельну документацію та проконтролює технічну частину. 

Як створити стильний інтер'єр і втілити творчу ідею за допомогою будівельників в життя без "головного болю"? Консультація та співпраця з дизайнером інтер'єру Вігула Сергій Михайлович - один з можливих варіантів вирішення цього завдання.

Мені доведеться купувати дорогі дизайнерські меблі, сантехніку, оздоблювальні матеріали. 

Розробка дизайну-проекту - це Ваша з дизайнером творча взаємодія. Ви на всіх етапах контролює й направляєте ідеї дизайнера. Ви може заздалегідь вказати бюджет, у який повинен укластись дизайнер або в ході розробки проекту вказувати на невідповідні за ціною предмети меблів ти оздоблення. Дизайнер може запропонувати Вам дорогі меблі або сантехніку, але не може змусити Вас купити її. У цьому випадку спільними зусиллями шукається компромісний варіант - більш дешевший аналог, що підходить до загальної концепції дизайн-проекту.